Home › Wycieczka w nieznane!

Wycieczka w nieznane!

Każdy planuje o odłączeniu się od nudnej i monotonnej rzeczywistości.

Dzień, który głównie składa się z ziewania, obowiązków i wycieńczenia generuje mocne pragnienie, które wymusza na nas chęć odpoczynku. Najlepszym sposobem na to jest wycieczka w nieznane. Odkrycie obcego świata, spróbowanieobcych smaków, poznanie ciekawych ludzi. Potrzeba zmiany! To dokładnie ten bodziec nami steruje.

Aczkolwiek problem tkwi w tym, że dla przeciętnego polaka tego rodzaju marzenia giną już na samym początku, gdyż są niewyobrażalnie kosztowne.

Jednakże jest na to metoda - zmniejszenie potrzeb. Nocleg pod gwiazdami, przemieszczanie się autostopem, plecak pełen domowego jedzenia. Wszystko to zmniejsza naszą swobodę, ale dodaje niezapomnianego klimatu. Ogrom wycieczkowiczów tego rodzaju jest zadowolonych ze swoich historii. Przytulny hotel, serwowane dania w cenie i wygodny samolot nie przekazuje tych samych emocji, a jedynie sprawia, że są bez smaku. Jedyne czego potrzebujemy to samozaparcie. Ciężko nie przyznać, że trudno podjąć tego typu krok, ponieważ wiąże się z niepewnością. Okazuje się jednak, że nie jest to wcale takie przerazliwie jakie może się wydawać.

Wystarczy, że podejmiemy pierwszy krok, a cała reszta sama się ułoży. Niewykluczone, że już w ogóle nie zawrócimy o sto osiemdziesiąt stopni z powrotem do drętwego domu i rozpoczniemy całkowicie świeże życie w niezwykłym miejscu o którym zawsze fantazjowaliśmy. Wybierzmy się w nieznane już dziś!
.