Home › Praga południowa najlepszą dzielnica do życia!

Praga południowa najlepszą dzielnica do życia!

Dogodna lokalizacja lokalu jest chyba największą bolączką ludzi, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie zróżnicowana. Naturalnie im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy wzrasta. Współcześnie jednak stolica jest znakomicie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość obszarów zielonych a także dobre infrastruktury okolicy.

Gdzie znajdziemy takowe nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest okolicą o której wielokrotnie mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przyjazna do życia. Jednak przez lata rozpowszechniane plotki nie są już aktualne.

Obecnie świeże lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym obszarze buduje się najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców Warszawy przyciągają również konkurencyjne ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Dlatego nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy cechuje się komfortowymi architektonicznie blokami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj masę szkół a także przedszkoli. Przy tym jest tutaj bardzo dużokorporacji usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w balkony i ogródki..